Gezici araç muayene istasyon programı

Sadece seçilen tarihin içinde bulunduğu haftanın programını görüntüleyebilirsiniz. 43 ilde bulunan 44 gezici istasyon sadece Araç Muayene Randevu ile hizmet vermektedir. Araç Muayene Randevu ile hizmet veren illeri öğrenmek için tıklayınız.
Geçerli bir “Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü” olmaması araç muayenesinde “Ağır Kusur” olarak tanımlanır ve araç muayeneden başarısız olur. Egzoz Gazı Emisyonu Ölçümünü tüm sabit istasyonlarımızda ve yetkilendirilmiş gezici istasyonlarımızda yaptırabilirsiniz. Hizmet alabileceğiniz Gezici istasyonlarımız için lütfen tıklayınız.
Gezici Traktör Muayene İstasyonları şu an için sadece Adana, Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Aydın,Balıkesir, Burdur, Bursa, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Hatay, İzmir, Kayseri, Konya, Kütahya, Manisa,Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat illerinde hizmet vermektedir. Detaylı aylık program için illerin üzerine tıklayabilirsiniz. Traktör muayenenizi ayrıca tüm gezici ve sabit istasyonlarımızda da yaptırabilirsiniz.