Hakkımızda

Araç muayene öncesi en çok merak edilen konular hakkında uzman ekibimiz ,başvuru yaptığınız bilgiler doğrultusunda, muayeneye engel borcu var mı ? geçerli bir trafik sigortası var mı? en çok nelere dikkat ediliyor? Şirket veya kurum araçlarında nasıl bir yol izlenmesi gerekiyor? Bir başkası araç muayene yaptırabilir mi ? Lpg li araçlar için sızdırmazlık belgesi zorunlu mu? Trafik ekipmanları zorunlu mu? vb. konularda profesyonel bilgilendirme ve sizin adınıza rezervasyon kaydınız yapılmakta olduğu Araç Muayene Randevu ve Danışma Hizmetleri ‘ Türkiye geneline , Türkiye’ bir çok ilinde irtibat büroları ve ekibiyle 10 yılı aşkın süreyle hizmet vermektedir.  Araç Muayene Randevu almak için başvuru formunu doldurduğunuz taktirde hizmetlerimiz başlatılmaktadır.

araç muayene

araç muayene

Araç muayene öncesi, araç sahiplerinin en çok merak ettiği gerekenle hakkında bilgi alınarak, rezervasyon işlemleri için türk şirketi ve iş ortaklarından bağımsız özel bir hizmet platformudur.

Ayrıca İstanbul , Ankara, Bursa ve İzmir başta olmak üzere , araç muayenesi yaptıracak zamanınız yoksa aracınız adresinizden alınarak size özel hizmet verilmekte.