İstanbul Araç Muayene Randevu


HAVALE / EFT İLE 32 Lira ÖDEME İŞLEMİNİ YAPMANIZ İÇİN E POSTA ADRESİNİZE BANKA I-BAN DETAYLARI GÖNDERİLECEKTİR.  E-MAİL ADRESİNİZİ KONTROL EDİNİZ.

Başvurunuz ve ödemeniz alındıktan sonra gereken bilgiler tarafınıza Kısa Mesaj / SMS olarak iletilecektir .

Muayene öncesi OGS / KGS , Trafik Cezası , Vergi Borcu olması veya Trafik Sigortası olmaması durumunda Araç Muayene Randevu alınır ancak, istasyonlara gitmeden önce mutlaka borçlarınızı ödeyerek gitmeniz gerekir. Başvurunuz alındıktan ve Araç Muayene Randevunuz onaylandıktan sonra bu gibi durumlarda sizi arayabiliriz.

Başvuru detayları ve banka hesap bilgileri için E-Posta adresinizi kontrol ediniz!

türk resmi web sitesinde, Koronavirüs ( Covid – 19) için araç muayene istasyonlarında gerekli bütün önlemlerin alındığını tüm istasyonlarında mikrop kırıcı UV cihazları ile de sterilizasyon yapılmakta olduğunu duyurmuştur.

Ayrıca şirketimiz de bu konuda gereken önlemleri alarak, personellerimiz online freelance evinde çalışarak 7/24 rezervasyon ve danışma hizmeti vermeye devam etmektedir. 

İçişleri Bakanlığı’nın Koronavirüs tedbirleri kapsamında 27.03.2020 tarihinde yayınladığı 89780865-153 sayılı “Koronavirüs Tedbirleri/Araç Muayeneleri” Genelgesi doğrultusunda 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlıkları nedeniyle sokağa çıkma yasağı olan vatandaşların araçlarının muayeneleri, sokağa çıkma yasağı kaldırıldıktan 45 gün sonrasına kadar ertelenmiştir. Yukarıda belirtilen kapsama dahil araç sahiplerinin 28.03.2020 tarihinden itibaren bu hususa dikkat etmeleri önem arzetmektedir. Aksi halde istasyonlara gittiğinizde muayene işlemlerine başlanılmayacaktır. Koronavirüs (Kovid-19) salgınının yayılmasını önlemek ve toplum sağlığını korumaya yönelik olarak, halihazırda T.C Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen ve tüm istasyonlarda uygulanan önlemlere ek olarak Türkiye genelindeki tüm istasyonlarda gerekli tüm tedbirleri almıştır. Şirketimiz rezervasyon ve danışma hizmetini bu yönde devam ettirmekte olup 7/24 başvurunuzu yapabilirsiniz.