telefonla Araç Muayene Randevu al

randevu alma Araç Muayene Randevu almak için telefonla numara rezervasyon ve danışmanlık hizmeti

rezervasyon web sitesi ve 0 850 numaralı çağrı merkezi telefon numaralarından bağımsız şirketimiz ücretsiz  Araç Muayene Randevu sistemini kullanarak size geri dönüş sağlayıp Araç Muayene Randevunuzu alarak gerekenleri de tarafınıza sms gönderilmesini sağlayarak Ptt posta çeki, Eft-Havale ile ödemeli  Araç Muayene Randevu aldıktan sonra veya katma değerli  servis numaramızı dilediğiniz saatte çevirip çağrı merkezimize bağlanan araç sahiplerine  rezervasyonu ile gerekenler hakkında kapsamlı bilgilendirme hizmeti verir.

gezici araç muayene istasyonları programından detaylı bilgiler bularak gezici araç muayene istasyonlarına da hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. araç muayene başvuru formunu doldururken veya telefonla aradığınızda gezici mobil istasyon konumlarından randevu almak istediğinizi belirtmenizi rica ederiz. , araç muayene, rezervasyon, haberleri, gereken bütün güncellemeler ve bilinmeyen yenilikler hakkında telefonla bize ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Araç Muayene Randevu

Araç Muayene Randevu; zamanında  muayene yaptırılabilmesi gayesiyle istasyonlarda saatlerce sıra beklememek için programlanmış, OGS KGS bandrol borçları gecikmesi, trafik cezaları vb. geniş detayların muayene öncesi bilgi edinmenizi sağlayarak, belirli gün ve saat aralığına yapılan kayıt sistemidir. ‘ te aracınızın zamanında muayene yaptırmanız 2. el değerini artırarak, yol güvenliğine de faydalı olmaktadır. Araç sahiplerinin (otomobil, kamyonet, jeep, traktör, kamyonet, çekici, dorse, römork, tanker araç cinsine göre) yılda bir kere yahut iki yılda bir kez araç muayene yaptırması zorunludur. Araç sahiplerinin araç muayene yaptırması bir vatandaşlık görevidir.

muayene öncesi yapmanız gerekenler için Youtube de destek videomuzu izleyin.

www.tuvturkrandevusu.com en çok merak edilen konuları yazıyor?

  • Araç sahibi dışında bir vatandaş Tüvturk araç muayenesi yaptırabilir mi ? şirket, şahıs veya kamu araçlarının yaptırabilmesi için yeni düzenlemeyle getirilen yetki yazısı, vekalet için prosedürler nelerdir?
  • Araç türüne göre araç muayene ücretleri ve gecikme ücretleri ne kadar? Araç muayene gecikme ücretleri veya aracın cinsine göre ücretleri nasıl hesaplanıyor?
  • araç muayene esnasında kontrol edilen zorunlu belgeler ve çalışır durumda olması aksamları nelerdir? Ekipmanlar (ilk yardım seti, yangın söndürücü, stepne) zorunlu mu?
  • araç muayene istasyonları hafta sonu, resmi tatiller de hizmet veriyor mu? Rezervasyon ve bilgi için her saatte ulaşabilir mi?
  • Tadilat sonrası muayene ( lpg montaj, kasa montaj, okul taşıtı,  cam filmi, xenon farlar, modifiye vb. ) değişiklikler neye göre değerlendiriliyor. En çok tespit edilen ağır kusur, hafif kusurlar nelerdir? Muayeneden geçmeye engel teşkil eden durumlar?
  • Araç muayene süresi geçen bir araç satışı yapılabilir mi?
  • Vergi, trafik, ogs, kgs vb. borç veya cezalar araç muayene yapılmasına engel teşkil eder mi?
  • randevusu alarak istasyona gitmemenin bir sakıncası var mı?
  • Araç muayene öncesi Araç Muayene Randevu alma koşulları,  Araç Muayene Randevu erteleme ya da Araç Muayene Randevusu iptal etme şartları neler?
  •  ücretsiz rezervasyon nasıl alınır? Telefonla Araç Muayene Randevu almak için kayıt aşamasında hangi sorulara ne gibi cevaplar gerekir?

telefonla Araç Muayene Randevu

 telefonla Araç Muayene Randevu almak için resmi web sitesine erişerek, çağrı merkezi numarasından sabah 08:00 akşam 20:00 saat aralığında , hafta sonu pazar ve resmi tatiller hariç, araç ruhsatınızı da yanınızda bulundurarak, sizden istemiş oldukları araç plakası , ruhsat belge seri numarası vb. bilgilere cevaplar vererek kendi imkanlarınız ile de uygun bir tarih ve saat aralığına telefonla Tüvturk Araç Muayene Randevu alabilirsiniz.

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı 3.09.2004 tarihi Resmi Gazete Sayısı: 25592 yasa ile ihaleyi alan muayene konusunda tek yetkili kuruluş “” şirketi Ulaştırma Bakanlığı denetiminde Türkiye genelinde 194 sabit istasyonu, 2 adet motosiklet ve 73 gezici araç muayene istasyonunda görevli ortalama 4 bin çalışanı ile her noktada hizmet vererek yılda 6 milyona yakın aracın periyodik ve yola elverişlilik muayene işlemlerini, 1 milyona yakın aracın da egzoz gazı emisyon ölçümü hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Araç muayene de kusurlar tespit edilen araçlara ücretsiz  tekrarı hakkı verilerek, tespit muayenesi ile birlikte muayene sayısı 10 milyona ulaşmaktadır. gezi egzoz muayene istasyonları için menü den egzoz emisyonu ölçümü yapan istasyonlar başlıklı makalemize göz atabilirsiniz.

istasyonlarına gittiğinizde neler yapmalısınız ?

araç muayene istasyonlarına gittiğinizde,otoparkta gösterilen yere trafiği aksatmayacak şekilde park ediniz. araç kabul işlemleri için müşteri kabul alanına gidiniz. Araç Muayene Randevulu iseniz plakanızı girerek bilet makinesinden Araç Muayene Randevu biletinizi basınız. Müşteri kabul görevlilerinin araç çağırma sıralarını takip ediniz.  sıranız gelince müşteri kabul görevlisine beraberinizde getirdiğiniz evraklarınızı, kimliğinizi ve aracın ruhsatını teslim ediniz. Aracınızın vergi borcu, ödenmemiş trafik cezası veya OGS borcu olmamalı ve aracın geçerli trafik sigortası olmalıdır. Aksi takdirde işlemlerinize başlanamaz.  araç muayene ücreti nakit olarak alınır. Kayıt açıldıktan sonra aracınızın çağrılmasını bekleyiniz. Ön ve arka koltuktaki emniyet kemerlerini görünür ve takılı şekilde bırakınız. Araçlarda bulundurulması zorunlu olan ilk yardım çantası, üçgen reflektörler ve yangın tüpü gibi ekipmanları teknisyenin görebileceği şekilde bulundurunuz. Değerli eşyalarınızı araç muayene öncesinde araçta bırakmayınız. Sıranız geldiğinde aracınızı ilgili kanal önünde araç muayene teknisyenine teslim ediniz.Aracınızı görevli personel dışında kimseye teslim etmeyin.Can güvenliğiniz için muayene alanına girmeniz yasaktır.Aracı sadece kayıt esnasında iş emrinde ismi yazan kişinin teslim edebileceğini ve alabileceğini unutmayınız. Aracınızı yaklaşık 15 dakika sonra araç muayene istasyonları kanal çıkış kapısından alabilirsiniz. Teknisyenlerinin sonuç raporu konusundaki açıklamalarını dikkatlice dinleyiniz. Muayene raporunuzu ve diğer evraklarınızın tamamını kontrol ederek teslim almayı unutmayınız. Raporunda yazan aracınızın kilometresini kontrol ediniz. Aracınız muayeneden kalırsa en geç 1 ay içinde aynı istasyonda ücretsiz tekrara gidilmesi gerekir. Güvenliğiniz için araç muayene kusurları en kısa sürede gidererek bu işlemi tamamlayınız.

 araç muayene istasyonlarında araç kontrolleri yaptırabilmek için gitmeden önce aracın plakasına ait vergi borcu yada trafik para cezası olmaması gerekmekte, eğer borç var ise bu borcun ödenmesi gerekmektedir.  araç muayene istasyonlarında vergi borcu yada trafik ceza borcu ödenmez. Başvuru yaptığınızda bunları daha kapsamlı bir şeklide sizlere aktarmaktayız.

Google arama sonuçlarında “ “ Araç Muayene Randevu” “ Araç Muayene Randevu” türktüv, türk tüv Araç Muayene Randevu, tüv Araç Muayene Randevu ” vb. binlerce konum ve kelimede bize ulaşabilirsiniz.

araç tesisleriyle yetkisi bulunan tek kuruluştur. araç muayene için işlemleri yaptırılacak istasyon sadece Araç Muayene Randevulu çalışıyorsa istasyona gitmeden önce Araç Muayene Randevusu almak gerekmekte olup öncelikli araçlara Araç Muayene Randevu zorunlu olmayıp araç eğer şahıs aracıysa bu aracı götürecek kişi araç sahibiyse kişinin kendi aracını yaptırmasında herhangi bir engel yoktur.  randevu alma hizmeti veriyoruz sizin adınıza Türkiye genelindeki bütün istasyonlara Araç Muayene Randevu alıyoruz. İstasyonlara Araç Muayene Randevu günü Araç Muayene Randevu saatinden kısa bir süre önce giderek işlemlerinizi başlatmanız gerekmektedir. İstasyonlarına araç Araç Muayene Randevu günü Araç Muayene Randevu saatinizi 15 dakika gecikme durumunda Araç Muayene Randevu sistemi tarafından iptal edilecektir. Güncel olmayan haber, rehber, portal, sosyal medya hesapları, # #randevu #araçmuayenerandevu #randevual hashtag bağlantılarında haberler bilmediğiniz reklam ve arama motorlarında çıkan web sitelerine dikkat ediniz. Yanlış bilgi sahibi olarak hem zaman kaybederek boşuna masraf etmiş olursunuz.

Şehitkamil ilçesinde 10 Şubat’ta açılan yeni istasyon ile Gaziantep’teki sabit araç muayene istasyonu sayısını 4’e çıkardı.

Gemerek ilçesinde açılan yeni istasyon ile Sivas’taki sabit araç muayene istasyonu sayısını üçe çıkardı.

Araç Muayene Randevu alma İstanbul Ankara Bursa İzmir Antalya Konya Adana Adıyaman Afyonkarahisar Ağrı Aksaray Amasya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elâzığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkâri Hatay Iğdır Isparta İzmir Kahramanmaraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak Türkiye  için tüm illerimize Araç Muayene Randevu alarak gerekenler hakkında danışmanlık hizmeti veriyoruz

randevu erteleme, sorun bildirme, ücret iadesi, şikayet bildirimi vb. talepleriniz için lütfen yukarıda destek formunu doldurun.